Jídlo a pití

Fotografická práce v gastronomii je pro mě současně koníčkem. Vzhledem k tomu, že se v tomto segmentu aktivně pohybuji, tak vím, co klienti chtějí a co je třeba.

Jídlo a pití jsem fotil pro:

Remy Cointreau, Sushi Chef Praha, Restaurace U zlaté kachny Karlovy Vary, Wellness hotel a restaurace Bílý jednorožec v Třeboni, Whiskeria Praha, Restaurace U Týna Praha, Irish Pub James Joyce Praha, Whisky and Kilt Praha, spolupráce s Václav Rout a Pavel Kubík a další.

Cena do 10 jídel (produktů) od 5500,-***

Cena nad 10 jídel produktů od 7500,-***

*** Cena focení se odvíjí od množství jídel, nápojů či jiných produktů a množství variací na jedno jídlo či produkt. Varianty s neutrálním či přirozeným prostředím. V ceně je základní foodstyling.

Máte zájem o kvalitní fotky ze své akce anebo pro rodinu a firmu?  Nevíte, zda je Vaše představa realizovatelná a váháte? Kontaktujte mě a najdeme společná řešení. 

Nabízím tisk svých fotografií na široké portfolio materiálů. Nalezneme společně formát a design vhodný pro každý interiér.

Líbí se vám některá z mých fotografií? Chcete, aby zdobila váš domov, kancelář, recepci? Nabízím dekorativní tisk fotografií z mých cest na plátno, nebo kapa desku.