Fotograf

K fotografování mě dovedla touha zachytit události na cestách a život kolem. Dnes je fotografie nerozlučnou součástí mě a mých aktivit. Profesionálně se zaměřuji na eventy, reportáže, prezentační a komerční fotografii. Fotím také pro řadu médií, vystavuji a publikuji. Ve volném čase a na svých expedičních cestách fotím wildlife a cestopisné reportáže.

Portfolio a nabídka

Reportáž

Mezi mé oblíbené disciplíny patří reportáž. Ať se jedná o firemní event, rodinnou či městskou oslavu, koncert anebo cokoliv jiného co nás jen napadne, tak se při pořizování autentických a zajímavých fotek cítím jak „ryba ve vodě“.  Reportáží jsou i fotky z turnajů a sportovních utkání, soutěží či třeba módních přehlídek.

Reportáže jsem fotil například pro:

Arval CZ, Europe Assistance, ALD automotive, Tullamore D.E.W. CZ, Medtronic,  Spadea – event agentura, Jagermester CZ, Whisky and Kilt, Vydavatelství Mise, ČTK, TV Praha a mnoho dalších

Cena reportáže: 1 hodina od 2.900,- *

½ dne – cca 2 – 5 hodin focení  od 5. 500,-*

 Celý den – cca 6 – 12 hodin focení od 11.000,-*

První finalizované fotografie (třeba pro média či tiskové zprávy) do 2 hodin po akci!

Promo fotky

Velmi rád fotím promo firem a organizací. Ať se jedná o výrobní haly, sklady, interiéry hotelů či prezentace restaurací.  Každý z těchto segmentů potřebuje svůj osobitý přístup a právě tato rozmanitost mě baví a nutí hledat nové a neotřelé pohledy pro odevzdání profesionálního výsledku.

 Promo fotky jsem realizoval pro:

Krátoška Chemin a.s., Lokus a.s., Bílý jednorožec v Třeboni s.r.o, Toulcův dvůr Praha, StavNeko s.r.o., Energy Globe,  Autoškola VTcentrum, Tradiční pivovar v Rakovníku a další

Základní portfolio cca 20 – 25  finálních fotografií (podle rozsahu firmy cca 3 – 4 hodiny focení) od 7.000,-**

Top portfolio cca 50 finálně upravených fotografií (podle rozsahu firmy 3 – 7 hodin focení) od 11.000,-**

Jídlo a pití

Fotografická práce v gastronomii je pro mě současně koníčkem. Vzhledem k tomu, že se v tomto segmentu aktivně pohybuji, tak vím, co klienti chtějí a co je třeba.

Jídlo a pití jsem fotil pro:

Remy Cointreau, Sushi Chef Praha, Restaurace U zlaté kachny Karlovy Vary, Wellness hotel a restaurace Bílý jednorožec v Třeboni, Whiskeria Praha, Restaurace U Týna Praha, Irish Pub James Joyce Praha, Whisky and Kilt Praha, spolupráce s Václav Rout a Pavel Kubík a další.

Cena do 10 jídel (produktů) od 5500,-***

Cena nad 10 jídel produktů od 7500,-***

Lidé

Nejsem ateliérový fotograf a ateliér nevlastním a i proto k focení lidí, svateb a rodin přistupuji zcela individuálně. Mám tuto disciplínu moc rád, ale mám o ni jasné představy, které se musí přirozeně propojit s klientem.  Za výsledkem si pak stojím a z práce mají všichni zúčastnění radost.

Fotil jsem:

Malíř Petr Polášek s rodinou, Farářka Martina Viktorie Kopecká, David Macek, kapela Asonance a řada skvělých lidí a rodin při jejich významných dnech či jen pro radost.

Exteriérové focení rodin, dětí či neateliérové portréty 1,5 hodiny 2.900  (každá další 0,5 hodiny 500,-)

Půldenní focení rodin 5000,-

Svatba (a oslava podobného rozsahu a náročnosti) od 8.000,- (základní rozsah – obřad a společná focení)

Cestování

Fotky z cest vznikají v rámci mého putování světem. Zde nabízím buď focení konkrétní destinace (pro cestovní kancelář, průvodce, knihu) anebo prodej svých fotek, které vznikly za poslední roky a jsou k vidění na řadě z mých výstav. Mohou doplnit interiéry bytů i vašich komerčních prostorů.

Na cestovatelských fotkách spolupracuji s:

Moje Afrika cestovní kancelář, časopis Camping, Car & Caravan, ČTK, Asociace kempování a karavaningu ČR, Lidové noviny a řada cestovatelských serverů a blogerů

*cena se odvíjí od domluveného množství finálních fotek, vzdálenosti od Prahy a specifických požadavků akce či speciálního vybavení.

**cena se odvíjí od množství nutné techniky (světla, pomocník s odrazovou deskou) a úprav (vymazání spz aut, log cizích firem, apod.)

*** Cena focení se odvíjí od množství jídel, nápojů či jiných produktů a množství variací na jedno jídlo či produkt. Varianty s neutrálním či přirozeným prostředím. V ceně je základní foodstyling.

Máte zájem o kvalitní fotky ze své akce anebo pro rodinu a firmu?  Nevíte, zda je Vaše představa realizovatelná a váháte? Kontaktujte mě a najdeme společná řešení.

Nabízím tisk svých fotografií na široké portfolio materiálů. Nalezneme společně formát a design vhodný pro každý interiér.

Veškeré mé fotografie je možné získat profesionálně vytištěné v řadě formátů. Od pláten, kapa desek či klasické pasparty v rámu, až po velmi elegantní akrylátové sklo. Vhodné jako dárky a především jako dekorace, oživení a zateplení prostoru. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.