Fotograf

K fotografování mě dovedla touha zachytit události na cestách a život kolem. Dnes je fotografie nerozlučnou součástí mě a mých aktivit. Profesionálně se zaměřuji na eventy, reportáž a gastronomii, ve které se i aktivně pohybuji. Fotím pro řadu médií a potkat se můžeme také na golfových turnajích. Ve volném čase a na svých expedičních cestách fotím wildlife a cestopisné reportáže.

Portfolio

HORECA a firemní promo

V gastronomii se pohybuji na profesní úrovni řadu let a své zkušenosti uplatňuji při každém focení s klienty. Snadno si rozumíme v tom, co potřebují. Poznatky uplatňuji i v dalších oborech firemní propagace a produktové fotografie.

Architektura a stavebnictví

Architekturu fotím velmi často a to jak pro majitele objektů jako součást propagace, stavební firmy jako reference či například odborné časopisy (např. Dřevostavba apod.) a soutěže. Historické stavby pak velmi často na promo materiály či jako součást článků a publikací. 

Reportáž

Městské akce, srazy a setkání, firemní eventy i mezinárodní veletrhy - vždy se snažím co nejlépe zachytit atmosféru události. Reportážním stylem vznikají také autentické záběry z roddiných focení, které v sobě mají nehranost a přirozenost. 

Cestování

Rád se účastním expedic a zachycuji dechberoucí okamžiky z celé naší krásné planety Země. O cestách také píšu články do některých médií.

Zvířata

Svět zvířat pro mě byl vždy fascinující a já jsem nadšený kdykoliv se do něj můžu ponořit se svým fotoaparátem.

Nabízím tisk svých fotografií na široké portfolio materiálů. Nalezneme společně formát a design vhodný pro každý interiér.

Veškeré mé fotografie je možné získat profesionálně vytištěné v řadě formátů. Od pláten, kapa desek či klasické pasparty v rámu, až po velmi elegantní akrylátové sklo. Vhodné jako dárky a především jako dekorace, oživení a zateplení prostoru. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.