Promo fotky

Velmi rád fotím promo firem a organizací. Ať se jedná o výrobní haly, sklady, interiéry hotelů či prezentace restaurací.  Každý z těchto segmentů potřebuje svůj osobitý přístup a právě tato rozmanitost mě baví a nutí hledat nové a neotřelé pohledy pro odevzdání profesionálního výsledku.

 Promo fotky jsem realizoval pro:

Krátoška Chemin a.s., Lokus a.s., Bílý jednorožec v Třeboni s.r.o, Toulcův dvůr Praha, StavNeko s.r.o., Energy Globe,  Autoškola VTcentrum, Tradiční pivovar v Rakovníku a další

Základní portfolio cca 20 – 25  finálních fotografií (podle rozsahu firmy cca 3 – 4 hodiny focení) od 7.000,-**

Top portfolio cca 50 finálně upravených fotografií (podle rozsahu firmy 3 – 7 hodin focení) od 11.000,-**

**cena se odvíjí od množství nutné techniky (světla, pomocník s odrazovou deskou) a úprav (vymazání spz aut, log cizích firem, apod.)

Máte zájem o kvalitní fotky ze své akce anebo pro rodinu a firmu?  Nevíte, zda je Vaše představa realizovatelná a váháte? Kontaktujte mě a najdeme společná řešení.

Nabízím tisk svých fotografií na široké portfolio materiálů. Nalezneme společně formát a design vhodný pro každý interiér.

Líbí se vám některá z mých fotografií? Chcete, aby zdobila váš domov, kancelář, recepci? Nabízím dekorativní tisk fotografií z mých cest na plátno, nebo kapa desku.