Reportáž

Mezi mé oblíbené disciplíny patří reportáž. Ať se jedná o firemní event, rodinnou či městskou oslavu, koncert anebo cokoliv jiného co nás jen napadne, tak se při pořizování autentických a zajímavých fotek cítím jak „ryba ve vodě“.  Reportáží jsou i fotky z turnajů a sportovních utkání, soutěží či třeba módních přehlídek.

Reportáže jsem fotil například pro:

Arval CZ, Europe Assistance, ALD automotive, Tullamore D.E.W. CZ, Medtronic,  Spadea – event agentura, Jagermester CZ, Whisky and Kilt, Vydavatelství Mise, ČTK, TV Praha a mnoho dalších

Cena reportáže: 1 hodina od 2.900,- *

½ dne – cca 2 – 5 hodin focení  od 5. 500,-*

Celý den – cca 6 – 12 hodin focení od 11.000,-*

První finalizované fotografie (třeba pro média či tiskové zprávy) do 2 hodin po akci!

*cena se odvíjí od domluveného množství finálních fotek, vzdálenosti od Prahy a specifických požadavků akce či speciálního vybavení.

Máte zájem o kvalitní fotky ze své akce anebo pro rodinu a firmu?  Nevíte, zda je Vaše představa realizovatelná a váháte? Kontaktujte mě a najdeme společná řešení.

Nabízím tisk svých fotografií na široké portfolio materiálů. Nalezneme společně formát a design vhodný pro každý interiér.

Líbí se vám některá z mých fotografií? Chcete, aby zdobila váš domov, kancelář, recepci? Nabízím dekorativní tisk fotografií z mých cest na plátno, nebo kapa desku.